Jubileuszowy wieczór Mai Komorowskiej w Pałacu w Chrzęsnem

Data: 13.12.2017 r., godz. 00.00    2012
To był zaszczyt gościć u powiatowym zabytku aktorkę takiego formatu, muzę Krzysztofa Zanussiego i Andrzeja Wajdy. Fragmentami filmów z udziałem Mai Komorowskiej rozpoczęliśmy spotkanie, które w dalszej części poprowadził Łukasz Borkowski, wychowanek Artystki.
Aktorka opowiadała o swojej karierze, o ważnych dla niej rolach, reżyserach, z którymi współpracowała, a także o swoich osobistych przeżyciach, rodzinie i najbliższych, nie kryjąc
przy tym emocji i wzruszenia. W pałacowej przestrzeni pojawiła się także wyjątkowa wystawa przepięknych fotografii aktorki, jako retrospektywa jej wybitnych kreacji. Na koniec spotkania były niekończące się życzenia, kwiaty a także pyszny tort i czas na rozmowę z aktorką oraz autografy.

Wieczorem jubileuszowym, zorganizowanym w Pałacu w Chrzęsnem, zakończyliśmy 2 edycję programu „ Chrzęsne – literackie serce Mazowsza”, który był wynikiem współpracy Mazowieckiego Instytutu Kultury i Powiatu Wołomińskiego.