Data: 18.03.2021 r., godz. 12.00    1524
Ogłoszenie zwycięzców prac konkursowych "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"
Wyniki Powiatowego Konkursu "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"
Jest nam niezmiernie miło, że w konkursie wzięło udział 139 młodych uczestników. Jakość oraz liczba wykonanych prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

W skład Komisji Konkursowej weszli:
Adam Lubiak - Starosta Wołomiński
Adam Pietrzak - Przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego
Piotr Borczyński - Wicestarosta Wołomiński
Agnieszka Adam - Skarbnik Powiatu
Aneta Piotrowska - Sekretarz Powiatu
Radny Robert Roguski - Przewodniczący Komisji Dziedzictw Narodowego, Kultury i współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego.
Radny Robert Szydlik - Przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki
Marta Jakubowska - Naczelnik Wydziału Obsług Zarządu
Hanna Skrzypczak - Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury

Wybór prac był bardzo trudny dlatego też Komisja podjęła decyzję o przyznaniu nagród za zajęcie również III miejsca i po długiej naradzie wyłoniła zwycięzców:

Kategoria uczniowie klas I-III szkół podstawowych
I miejsce - Kalina Marciniak uczennica klasy II Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Ks. Jana Twardowskiego w Wołominie. Nagroda – Tablet Samsung Galaxy Tab A.
II miejsce - Matylda Kudełka uczennica klasy 3A Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Bolesława Prusa w Zielonce Nagroda - Cyfrowy aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej Instax Mini 11.
III miejsce - Anna Górska uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Turzu. Nagroda – Głośnik bezprzewodowy JBL Go 2.

Kategoria uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych
I miejsce - Bartosz Kaczmarski uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Ks. Jana Twardowskiego w Wołominie. Nagroda – Tablet Samsung Galaxy Tab A.
II miejsce - Olaf Bochiński uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie. Nagroda - Cyfrowy aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej Instax Mini 11.
III miejsce - Maksymilian Ryszawy uczeń klasy VIIIA Szkoły Podstawowej nr. 2 w Wołominie. Nagroda - Głośnik bezprzewodowy JBL Go 2.

Kategoria uczniowie klas szkół ponadpodstawowych
I miejsce - Maja Opala uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie. Nagroda – Tablet Samsung Galaxy Tab A.
II miejsce - Aleksandra Pakuła uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie. Nagroda - Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5.
III miejsce - Karolina Pióro uczennica klasy IIap Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej w Urlach. Nagroda - Głośnik bezprzewodowy JBL Go 2.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a o sposobie odbioru nagród poinformujemy w odrębnej wiadomości.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczniom ze szkół z terenu Powiatu Wołomińskiego, Komisja postanowiła docenić Wasze zaangażowanie i kreatywność i przyznać dodatkowo każdemu autorowi pracy nagrodę pocieszenia.

Gratulujemy!!!

Galeria multimedialna
 Zwycięskie prace konkursowe w formacie plastycznym oraz filmowym

Kategoria uczniowie klas I-III szkół podstawowych

II miejsce - Matylda Kudełka uczennica klasy 3A
Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Bolesława Prusa w Zielonce.

III miejsce - Anna Górska uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Turzu.

Kategoria uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych

II miejsce - Olaf Bochiński uczeń klasy VI
Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie.

III miejsce - Maksymilian Ryszawy uczeń klasy VIII A
Szkoły Podstawowej nr. 2 w Wołominie.

Kategoria uczniowie klas szkół ponadpodstawowych
 I miejsce - Maja Opala uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego im.
Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie.

II miejsce - Aleksandra Pakuła uczennica klasy II Liceum
Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie.

III miejsce - Karolina Pióro
uczennica klasy IIap Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej w